Meniu
Filtre (0)
Popover
Times
City
Abonează-te!
Generic win

VINO ÎN ECHIPA NOASTRĂ

Vrei să lucrezi intr-un mediu dinamic, alături de un grup tânăr, plin de energie?

Alatură-te echipei CINEMAX

Joburi disponibile în cadrul echipei cinematografului CINEMAX

Barman preparator / Casier / Supraveghetor sală

(Aceste poziții se discută în cadrul interviului)

Responsabilitățile generale

I. - Asigură tranzacții complete de cumpărare a biletelor și a produselor din cinematograf.

- Asigură standardele de calitate în servirea clienților prin urmarea tuturor procedurilor și instrucțiunilor operaționale.

- Participă la gestionarea marfurilor și la efectuarea inventarelor periodice a stocurilor de produse.

- Asigură aprovizionarea barului cu produsele oferite spre vânzare și menține curățenia intregului stand de concession.

II. -Verifică biletele de intrare în cinematograf și permite accesul clienților în sălile de cinematograf.

-Verifică sălile de cinematograf la intervale periodice pentru a constata nereguli sau defecțiuni tehnice.

-Oferă informații referitoare la filme (descriere film, audiență etc).

Beneficii

- Program flexibil

- Posibilitatea de a lucra part time sau full time

- Salariu atractiv

- Tichete de masă

- Bilete la film

- Discount oferit în cinematograf și în restaurantul Spotlight

- Decontarea transportului pentru turele de seară

- Posibilitatea de promovare in cadrul companiei

Pentru cei interesați, puteți solicita mai multe informații la numarul de telefon 0786 986143 sau trimite CV-ul la adresa de e-mail: veranda@cine-max.ro

Joburi disponibile în echipa restaurantului SPOTLIGHT

Bucătar - care își va folosi abilitățile culinare pentru a juca un rol critic în menținerea și îmbunătățirea satisfacției clienților noștri.

- Se asigură că bucătăria funcționează în timp util si respectă standardele noastre de calitate.

- Ajută la pregătirea și proiectarea tuturor meniurilor alimentare.

- Produce porții de mâncare de înaltă calitate atât din punct de vedere al designului, cât și al gustului.

- Asigură că bucătăria funcționează în timp util și corespunde calității noastre.

- Se asigură că standardele de igienă și siguranță alimentară sunt îndeplinite în toate etapele pregătirii alimentelor, începând cu ingredientele și terminând cu produsul finit care părăsește ușa bucătăriei.

- Se asigură că echipamentul profesional este în bune condiții și semnalizeaza orice defecțiune înainte de a afecta personalul sau clienții.

- Comandă materiile prime pentru un stoc corespunzător.

- Respectă și aplică reglementările de siguranță alimentară, curățenie și standardele de siguranță în bucătarie.

- Menține o abordare pozitivă și profesională în relația cu colegii de muncă și clienții;

- Propune mâncăruri noi care să atragă clienții, ori de câte ori este necesar.

Beneficii

- Discount oferit în restaurantul SPOTLIGHT și cinematograful CINEMAX

Pentru cei interesați, puteți solicita mai multe informații la numarul de telefon 0786 986143 sau trimite CV-ul la adresa de e-mail: manager@spot-light.ro

Ospătar - care va contribui, alături de colegii săi la succesul restaurantului, în a oferi servicii remarcabile și o experiență placută clienților acestuia.

- servirea exemplară a clienților și acordarea atenției cuvenite acestora

- răspunderea pentru calitatea serviciilor oferite clienților și pentru experiența acestora în restaurant

- preluarea comenzilor

- prepararea băuturilor

- încasarea notelor

- păstrarea curățeniei la locul de muncă

Beneficii

- Discount oferit în restaurantul SPOTLIGHT și în cinematograful CINEMAX

- Posibilitatea de promovare în cadrul companiei

Pentru cei interesați, puteți solicita mai multe informații la numărul de telefon 0786 986 143 sau trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: manager@spot-light.ro